Memory foam matrači

Memory foam matrači
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Apraksts Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 5cm *Armēts fibertex *Atsperu bloks " pocket springs 7 zone " *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Atsperu bloks " pocket springs 7 zone " *Armēts fibertex *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Kokvilna Matrača augstums 36-37cm Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. GARANTIJA 5 GADI ..
€295,00
Apraksts Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory putas 5cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Perforēts latekss 10cm *Kokvilna Matrača augstums 17-18cm Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Kombinēts vidējas stingrības bez-atsperu matracis, kam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, ar dažādām pēc stingrības pusēm. Matrača virsma pārklāta ar Memory Foam putām – materiāls ar atmiņu pēc NASA tehnoloģijas, blīvs, ideāli atkarto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā ar kokosa šķiedru - ciets, dabīgas izcelsmes pildījums, kas veido vidēji cietu pusi. Matrača pamatnē perforēts lateksa mono bloks - dabisks putu pildījums, anatomiski atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot optimālu atbalstu miega laikā veido mīkstu matrača virsmu no otras puses. Pateicoties papildu perforācijai, nekavē gaisa cirkulāciju matracī, papildināts ar kokvilnu. GARANTIJA 5 GADI ..
€255,00
Apraksts Matrača sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 3cm *Silvertex putas 12cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Memory 3+12 Silver ir radīts Jūsu labsajūtai – lieliskam miegam, pilnvērtīgai atpūtai un komfortablai gulēšanai. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matracis izgatavots no vairākiem materiāliem, lai sniegtu ķermenim pietiekamu atbalstu, taču tai pat laikā nezaudētu komfortu. Augšpusē matracis sastāv no memory putām – materiāls ar atmiņu pēc NASA tehnoloģijas, blīvs, ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. Matrača pamatne sastāv no inovatīva “SilverTex” putu poliuretāna – paaugstinātas antibakteriālas īpašības, blīvs, ilgmūžīgs, izturīgs pret deformācijām un neaiztur smakas. Pateicoties savai struktūrai nepieļauj putekļu un parazītu iemitināšanos. Biezs „SilverTex” putu slānis sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā. Turpretī memory putas uzlabo komfortu miega laikā, jo tās perfekti piekļaujas Jūsu ķermeņa formai. Lai arī pats matracis ir stingrs, gulēšana uz tā vienalga būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilglaicīgas izmantošanas. Matracis ir antibakteriāls, turklāt tajā nevairojas putekļu ērcītes. Tieši tādēļ Jūsu matracis būs vienmēr svaigs un neuzsūks smakas GARANTIJA 10 GADI ..
€125,00
Apraksts Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Memory foam putas 3cm *Poliuritāna putas 12cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Memory 3+12 ir radīts Jūsu labsajūtai – lieliskam miegam, pilnvērtīgai atpūtai un komfortablai gulēšanai. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matracis izgatavots no vairākiem materiāliem, lai sniegtu ķermenim pietiekamu atbalstu, taču tai pat laikā nezaudētu komfortu. Augšpusē matracis sastāv no memory putām, bet pamatnē ir biezs putu poliuretāna slānis, kas sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā. Turpretī memory putas uzlabo komfortu miega laikā, jo tās perfekti piekļaujas Jūsu ķermeņa formai. Lai arī pats matracis ir stingrs, gulēšana uz tā vienalga būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilglaicīgas izmantošanas. Matracis ir antibakteriāls, turklāt tajā nevairojas putekļu ērcītes. Tieši tādēļ Jūsu matracis būs vienmēr svaigs un neuzsūks smakas. Garantija 3 gadi ..
€99,00
Apraksts Matrača sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 5cm *Silvertex putas 10cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Memory 3+10 Silver ir radīts Jūsu labsajūtai – lieliskam miegam, pilnvērtīgai atpūtai un komfortablai gulēšanai. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matracis izgatavots no vairākiem materiāliem, lai sniegtu ķermenim pietiekamu atbalstu, taču tajā pašā laikā- nezaudētu komfortu. Augšpusē matracis sastāv no memory putām – materiāls ar atmiņu pēc NASA tehnoloģijas, blīvs, ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. Matrača pamatne sastāv no inovatīva “SilverTex” putu poliuretāna – paaugstinātas antibakteriālas īpašības, blīvs, ilgmūžīgs, izturīgs pret deformācijām un neaiztur smakas. Pateicoties savai struktūrai nepieļauj putekļu un parazītu iemitināšanos. Biezs „SilverTex” putu slānis sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā. Turpretī memory putas uzlabo komfortu miega laikā, jo tās perfekti piekļaujas Jūsu ķermeņa formai. Lai arī pats matracis ir stingrs, gulēšana uz tā vienalga būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilglaicīgas izmantošanas. Matracis ir antibakteriāls, turklāt tajā nevairojas putekļu ērcītes. Tieši tādēļ Jūsu matracis būs vienmēr tīrs un neuzsūks smakas. GARANTIJA 10 GADI ..
€145,00
Apraksts Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Memory foam putas 5cm *Poliuretānu putas 10cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Memory 3+10 ir radīts Jūsu labsajūtai – lieliskam miegam, pilnvērtīgai atpūtai un komfortablai gulēšanai. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matracis izgatavots no vairākiem materiāliem, lai sniegtu ķermenim pietiekamu atbalstu, taču tai pat laikā nezaudētu komfortu. Augšpusē matracis sastāv no memory putām – materiāls ar atmiņu pēc NASA tehnoloģijas, blīvs, ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. Pamatnē ir biezs putu poliuretāna slānis, kas sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā. Turpretī memory putas uzlabo komfortu miega laikā, jo tās perfekti piekļaujas Jūsu ķermeņa formai. Lai arī pats matracis ir stingrs, gulēšana uz tā vienalga būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilglaicīgas izmantošanas. Matracis ir antibakteriāls, turklāt tajā nevairojas putekļu ērcītes. Tieši tādēļ Jūsu matracis būs vienmēr svaigs un neuzsūks smakas. Garantija 3 gadi ..
€110,00
Apraksts Matrača sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 8cm *Silvertex putas 12cm *Kokvilna Matrača augstums 20-21cm Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Memory 8+12 ir radīts Jūsu labsajūtai – lieliskam miegam, pilnvērtīgai atpūtai un komfortablai gulēšanai. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matracis izgatavots no vairākiem materiāliem, lai sniegtu ķermenim pietiekamu atbalstu, taču tai pat laikā nezaudētu komfortu. Augšpusē matracis sastāv no memory putām – materiāls ar atmiņu pēc NASA tehnoloģijas, blīvs, ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. Matrača pamatne sastāv no inovatīva “SilverTex” putu poliuretāna – paaugstinātas antibakteriālas īpašības, blīvs, ilgmūžīgs, izturīgs pret deformācijām un neaiztur smakas. Pateicoties savai struktūrai nepieļauj putekļu un parazītu iemitināšanos. Biezs „SilverTex” putu slānis sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā. Turpretī memory putas uzlabo komfortu miega laikā, jo tās perfekti piekļaujas Jūsu ķermeņa formai. Lai arī pats matracis ir stingrs, gulēšana uz tā vienalga būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilglaicīgas izmantošanas. Matracis ir antibakteriāls, turklāt tajā nevairojas putekļu ērcītes. Tieši tādēļ Jūsu matracis būs vienmēr tīrs un neuzsūks smakas. GARANTIJA 10 GADI ..
€179,00
Apraksts Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Memory foam putas 5cm *Poliuretāna putas 2cm *Airytex putas 3cm *Poliuritānu putas 2cm *Airyrtex putas 3cm *Kokvilna Matrača augstums 15-16cm Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Memory Air ir augstas kvalitātes putu matracis, kas ir īpaši radīts, izmantojot inovatīvu gaisa ventilācijas sistēmu, kas pasargā no pārlieku liela karstuma vai mitruma, tāpēc Jūs varēsiet mierīgi atpūsties, neuztraucoties par sasvīšanu vai diskomfortu.. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matracis izgatavots no vairākiem materiāliem, lai sniegtu ķermenim pietiekamu atbalstu, taču tai pat laikā nezaudētu komfortu. Augšpusē matracis sastāv no memory putām – materiāls ar atmiņu pēc NASA tehnoloģijas, blīvs, ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. Matrača pamatnes pildījumu veido “AiryTex” putas un putu poliuretāna kombinācija. AiryTex putas – antialerģisks, ekoloģisks, gaisa caurlaidīgs un uguns izturīgs materiāls. Pateicoties savai struktūrai, materiāls ļauj virsmai elpot, nekavējot gaisa cirkulāciju matrača iekšpusē kā rezultātā samazinās svīšana miega laikā, nodrošinot maksimālu komforta līmeni miega laikā. Putu poliuretāns - elastīgs, higiēnisks un antialerģisks materiāls. Pateicoties tā struktūrai matracis ir noturīgs pret putekļu ērcīšu un citu parazītu iemitināšanos. AiryTex un poliuretāna putas sniedz martacim optimālu stingrību, turpretī memory putas uzlabo komfortu miega laikā, jo tās perfekti piekļaujas Jūsu ķermeņa formai. Lai arī pats matracis ir stingrs, gulēšana uz tā vienalga būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilglaicīgas izmantošanas. Matracis ir antibakteriāls, turklāt tajā nevairojas putekļu ērcītes. Tieši tādēļ Jūsu matracis būs vienmēr tīrs un neuzsūks smakas. Garantija 3 gadi ..
€139,00
Apraksts Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 5cm *Armēts fibertex *Pocket springs atsperu bloks *Armēts fibertex *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Kokvilna Matrača augstums 21-22 cm Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Memory Deluxe ir radīts Jūsu labsajūtai – lieliskam miegam, pilnvērtīgai atpūtai un komfortablai gulēšanai. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matracis izgatavots no vairākiem materiāliem, lai sniegtu ķermenim pietiekamu atbalstu, taču tai pat laikā nezaudētu komfortu. Augšpusē matracis sastāv no memory putām – materiāls ar atmiņu pēc NASA tehnoloģijas, blīvs, ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. Matrača pamatā tiek izmantots anatomisks neatkarīgu atsperu bloks “Pocket Springs” (250 atsperes/m2) - sniedz punktveida atbalstu, viegli pielāgojas ķermeņa formām un atbalsta mugurkaulu dabiskā stāvoklī. Šāda tipa atsperu bloks ļauj vienmērīgi sadalīt slodzi pa visu matrača virsmu. Atsperu bloks no abām pusēm ir aizsargāts ar armētu vilnas vatelīnu (izturīgs, elastīgs, blīvs, neaiztur mitrumu, ļoti viegls materiāls). Apakšējais matrača slānis sastāv no kokosa šķiedras – dabīgs, elastīgs pildījums, kas piešķir matracim ortopēdisku stingrību no otras puses, nodrošināt optimāli stingru atbalstu miega laikā. Gulēšana uz marača ir patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilglaicīgas izmantošanas. Matracis ir antibakteriāls, turklāt tajā nevairojas putekļu ērcītes. Tieši tādēļ Jūsu matracis būs vienmēr tīrs un neuzsūks smakas. GARANTIJA 5 GADI ..
€189,00
Apraksts Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 5cm *HR putas 15cm *Kokvilna Matrača augstums 20-21 cm Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Kombinēts matrača modelis ar dažādām stingrības pusēm. Memory HR ir radīts Jūsu labsajūtai – lieliskam miegam, pilnvērtīgai atpūtai un komfortablai gulēšanai. Lai labi izgulētos, ir nepieciešams matracis, uz kura ir ērti gulēt – pietiekami ciets, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam, un gana mīksts, lai būtu komfortabls. Matracis izgatavots no vairākiem materiāliem, lai sniegtu ķermenim pietiekamu atbalstu, taču tai pat laikā nezaudētu komfortu. Augšpusē matracis sastāv no memory putām – materiāls ar atmiņu pēc NASA tehnoloģijas, blīvs, ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. Matrača pamatne sastāv no “HR” putu poliuretāna – paaugstinātas izturības pildījums, augstas antibakteriālas īpašības, blīvs, ilgmūžīgs, izturīgs pret deformācijām, neaiztur smakas. Pateicoties savai struktūrai nepieļauj putekļu un parazītu iemitināšanos. Biezs „HR” putu slānis sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā. Turpretī memory putas uzlabo komfortu miega laikā, jo tās perfekti piekļaujas Jūsu ķermeņa formai. Lai arī pats matracis ir stingrs, gulēšana uz tā vienalga būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilglaicīgas izmantošanas. Matracis ir antibakteriāls, turklāt tajā nevairojas putekļu ērcītes. Tieši tādēļ Jūsu matracis būs vienmēr tīrs un neuzsūks smakas. GARANTIJA 15 GADI ..
€210,00
Apraksts Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Kokvilna *Memory foam putas 3cm *Armēts fibertex *Pocket springs atsperu bloks *Armēts fibertex *Silvertex putas 3cm *Kokvilna Matrača augstums 20-21 cm Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Vidējas cietības matracis ar anatomisku atsperu bloku Pocket Springs pamatā, kur 250 atsperes/m2. Šāda tipa atsperu bloks ļauj vienmērīgi sadalīt slodzi pa visu matrača virsmu. Tam ir dažādas puses. Matrača virsma pārklāta ar Memory Foam pūtam – materiāls ar atmiņu pēc NASA tehnoloģijas, blīvs, ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. Matrača otra puse parklāta ar inovācijas putu poliuretānu SilverTex – blīvs, pateicoties sastāvam tam piemīt augstas antibakteriālas īpašības, neaiztur smakas, izturīgs pret deformāciju, kas nodrošina vidēju cietību matrača virsmai, tādējādi sniedzot optimālu atbalstu ķermenim miega laikā. GARANTIJA 5 GADI ..
€149,00
Apraksts Sastāvs: *Noņemams pārvalks *Memory foam putas 1cm *Poliuritāna putas 9cm *Kokvilna Matrača augstums 10-11cm Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. Matracis izgatavots no vairākiem materiāliem, lai sniegtu ķermenim pietiekamu atbalstu, taču tai pat laikā nezaudētu komfortu. Augšpusē matracis sastāv no memory putām, bet pamatnē ir biezs putu poliuretāna slānis, kas sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā. Turpretī memory putas uzlabo komfortu miega laikā, jo tās perfekti piekļaujas Jūsu ķermeņa formai. Lai arī pats matracis ir stingrs, gulēšana uz tā vienalga būs patīkami mīksta, pateicoties Memory putām. Tā kā putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilglaicīgas izmantošanas. Garantija 3 gadi ..
€75,00
Apraksts Sastāvs: *Noņemams stepēts pārvalks *Kokvilna *Perforēts latekss 3cm *Kokosškiedras plāksne 2cm *Perforēts latekss 3cm *Kokosškiedras plāksne 2cm *Perforēts latekss 3cm *Kokosškiedras plāksne 2cm *Memory foam putas 5cm *Kokvilna Kombinēts bezatsperu matraču modelis, kura konstrukcijas pamatu veido lateksa, kokosa un memory foam putu kombinācija. Dažādu stingruma kārtu veiksmīga kombinācija sniedz stingru un drošu atbalstu, ļauj ķermenim ieņemt anatomiski pareizu stāvokli gulēšanas vai atpūtas laikā. Matracis nerada spiedienu cilvēka ķermenim, attiecīgi nekaitē asinsritei un locītavām. Matracis izgatavots no vairākiem materiāliem, lai sniegtu ķermenim pietiekamu atbalstu, taču tajā pašā laikā nezaudētu komfortu. Matrača virspusi veido 3cm biezs lateksa slānis – dabīgs materiāls, noturīgs pret putekļu ērcīšu un baktēriju rašanos. Gaisa cirkulācijas atvērumu un kanālu sistēma sekmē lielisku ventilāciju matrača iekšpusē, padarot to nevainojamu no higiēnas viedokļa. Matrača pamatni veido dabīgo materiālu kombinācija – latekss un kokosa šķiedra - ciets, dabīgas izcelsmes pildījums. Otras puses virspuse sastāv no memory putām – materiāls ar atmiņu pēc NASA tehnoloģijas, blīvs, ideāli atkārto ķermeņa formas, līdzsvaro slodzi miega laikā. Memory putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī tiklīdz Jūs pieceļaties, matracis saglabās savu formu arī pēc ilglaicīgas izmantošanas. Matracis ir antibakteriāls, turklāt tajā nevairojas putekļu ērcītes. Matrača augstums 20-21cm Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēru. GARANTIJA 5 GADI ..
€279,00