Strong matrači

Strong matrači
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Apraksts Matrača sastāvs: *Kokvilna *Airytex putas 3cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Armēts vilnas vatelīns *Pastiprināts atsperu bloks "Bonnel" ar putu poliuritānu *Armēts vilnas vatelīns *Kokosšķiedras plāksne 4cm *Kokvilna Matrača augstums 21-22cm Strong sērijas ortopēdiskais matracis. Visstingrākais modelis no klasisko matraču sērijas. Tā stingrums tiek panākts ar dubultiem kokosa slāņiem un atsperu bloka pastiprināšanu. Kā arī atsperu bloks ir pastiprināts ar putu poliuritānu starp katru atsperi , kas piedod atsperu blokam labāku izturību. Matracis ir paredzēts lielai svara slodzei. Pateicoties tam, ka tiek izmantoti dubulti kokosa koiras slāņi, matracim piemīt augstas ventilācijas īpašības, ilgmūžība, laba atbalsta pakāpe. GARANTIJA 5 GADI ..
€149,00
Apraksts Matrača sastāvs: *Kokvilna *Kokosšķiedras plāksne 4cm *Armēts vilnas vatelīns *Pastiprināts atsperu bloks "Bonnel" ar putu poliuritānu *Kokosšķiedras plāksne 4cm *Kokvilna Matrača augstums 20-21cm Strong sērijas ortopēdiskais matracis. Visstingrākais modelis no klasisko matraču sērijas. Tā stingrums tiek panākts ar dubultiem kokosa slāņiem un atsperu bloka pastiprināšanu. Kā arī atsperu bloks ir pastiprināts ar putu poliuritānu starp katru atsperi , kas piedod atsperu blokam labāku izturību. Matracis ir paredzēts lielai svara slodzei. Pateicoties tam, ka tiek izmantoti dubulti kokosa koiras slāņi, matracim piemīt augstas ventilācijas īpašības, ilgmūžība, laba atbalsta pakāpe. GARANTIJA 5 GADI ..
€159,00
Apraksts Matrača sastāvs: *Kokvilna *Perforēts latekss 3cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Armēts vilnas vatelīns *Pastiprināts atsperu bloks "Bonnel" ar putu poliuritānu *Armēts vilnas vatelīns *Kokosšķiedras plāksne 4cm *Kokvilna Matrača augstums 21-22cm Strong sērijas ortopēdiskais matracis. Visstingrākais modelis no klasisko matraču sērijas. Tā stingrums tiek panākts ar dubultiem kokosa slāņiem un atsperu bloka pastiprināšanu. Kā arī atsperu bloks ir pastiprināts ar putu poliuritānu starp katru atsperi , kas piedod atsperu blokam labāku izturību. Matracis ir paredzēts lielai svara slodzei. Pateicoties tam, ka tiek izmantoti dubulti kokosa koiras slāņi, matracim piemīt augstas ventilācijas īpašības, ilgmūžība, laba atbalsta pakāpe. GARANTIJA 5 GADI ..
€259,00
Apraksts Matrača sastāvs: *Kokvilna *Jūras zāles 3cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Armēts vilnas vatelīns *Pastiprināts atsperu bloks "Bonnel" ar putu poliuritānu *Armēts vilnas vatelīns *Kokosšķiedras plāksne 4cm *Kokvilna Matrača augstums 21-22cm Strong sērijas ortopēdiskais matracis. Visstingrākais modelis no klasisko matraču sērijas. Tā stingrums tiek panākts ar dubultiem kokosa slāņiem un atsperu bloka pastiprināšanu. Kā arī atsperu bloks ir pastiprināts ar putu poliuritānu starp katru atsperi , kas piedod atsperu blokam labāku izturību. Matracis ir paredzēts lielai svara slodzei. Pateicoties tam, ka tiek izmantoti dubulti kokosa koiras slāņi, matracim piemīt augstas ventilācijas īpašības, ilgmūžība, laba atbalsta pakāpe. GARANTIJA 5 GADI ..
€169,00
Apraksts Matrača sastāvs: *Kokvilna *Silvertex putas 3cm *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Armēts vilnas vatelīns *Pastiprināts atsperu bloks "Bonnel" ar putu poliuritānu *Armēts vilnas vatelīns *Kokosšķiedras plāksne 4cm *Kokvilna Matrača augstums 21-22cm Strong sērijas ortopēdiskais matracis. Visstingrākais modelis no klasisko matraču sērijas. Tā stingrums tiek panākts ar dubultiem kokosa slāņiem un atsperu bloka pastiprināšanu. Kā arī atsperu bloks ir pastiprināts ar putu poliuritānu starp katru atsperi , kas piedod atsperu blokam labāku izturību. Matracis ir paredzēts lielai svara slodzei. Pateicoties tam, ka tiek izmantoti dubulti kokosa koiras slāņi, matracim piemīt augstas ventilācijas īpašības, ilgmūžība, laba atbalsta pakāpe. GARANTIJA 5 GADI ..
€149,00
Apraksts Matrača sastāvs: *Kokvilna *Putu poliuritāns 2cm , *Kokosšķiedras plāksne 2cm *Armēts vilnas vatelīns *Pastiprināts atsperu bloks "Bonnel" ar putu poliuritānu *Armēts vilnas vatelīns *Kokosšķiedras plāksne 4cm *Kokvilna Matrača augstums 20-21cm Strong sērijas ortopēdiskie matrači. Visstingrākais modelis no klasisko matraču sērijas. Tā stingrums tiek panākts ar dubultiem kokosa slāņiem un atsperu bloka pastiprināšanu. Kā arī atsperu bloks ir pastiprināts ar putu poliuritānu starp katru atsperi , kas piedod atsperu blokam labāku izturību. Matracis ir paredzēts lielai svara slodzei. Pateicoties tam, ka tiek izmantoti dubulti kokosa koiras slāņi, matracim piemīt augstas ventilācijas īpašības, ilgmūžība, laba atbalsta pakāpe. GARANTIJA 2 GADI ..
€145,00